Usterka
W realizacji
Witam na ulicy Sowińskiego a Dąbrowską słup nr 9 latarnia w nocy się nie swieci już przeszło pół roku.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców