Usterka
Ukończone
Praktycznie cała nawierzchnia ulicy Północnej jest do naprawy. Niemożliwym jest objechanie wyrw w sposób niezagrażający innym uczestnikom ruchu. Zalegający na jezdni pokruszony asfalt może zagrażać zdrowiu i życiu kierowców, pieszych i rowerzystów. Poprzednie zgłoszenie tego problemu zostało zamknięte jako załatwione co nie jest prawdą.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.