Usterka
Ukończone
Wulicy Dąbskiego i Dziubińskiej są bardzo znaczne ubytki w kostce brukowej. Ulica jest kompletnie zniszczona i wymaga natychmiastowego remontu! Ubytki w kostce uniemożliwiają bezpieczne przejście pieszo zarówno matkom z wózkami, jak i osobom starszym! W dni deszczowe jest jeszcze gorzej. Ulica jest całkowicie zalana, woda nie spływa, a ubytki w kostce są niewidoczne! Powstałe w kostce ubytki również prowadzą do uszkodzenia samochodów! Stan ulicy jest tragiczny i w imieniu mieszkańców bardzo proszę o pozytywne i szybkie rozstrzygnięcie naszego zgłoszenia! P.S. w związku z tym że do zgłoszenia można dołączyć tylko jedno zdjęcie, które być może nie oddaje rzeczywistego stanu ulicy proszę o wizję lokalną ulicy Dąbskiego i Dziubińskiej!
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.