Usterka
Ukończone
Ulica Północna dziurawa na całej długości że strach tamtędy jeździć bo można auto uszkodzić. Co jest grane że nikt tego nie naprawia?? Kiedyś ledwie przychodziła wiosna a służby łatały drogi a teraz??
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców