Usterka
W realizacji
Latarnia uliczna pomiędzy adresami Akademicka 105 a 107 okresowo zapala się i gaśnie z różną częstotliwością po czym pali się tylko bardzo lekko czerwonawym światłem.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców