Usterka
W realizacji
Przy wjeździe do nieruchomości przy ul. Celników Polskich 21 są duże ubytki asfaltu na ulicy. Powoduje to niebezpieczeństwo uszkodzenia samochodów wjeżdzających i wyjeżdzających z terenu nieruchomości ( ok. 500- 700 dziennie) . Proszę o pilną naprawę nawierzchni ulicy przy wjeździe i w innych miejscach na tej ulicy ( przy rondzie) .

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców