Usterka
W realizacji
W UM uzyskałam informację , iż ulica Zielona jest nadal placem budowy . Proszę o informację ,dlaczego z ul. Stodolna samochody mają prawo wjazdu na ul. Zieloną ,czyżby deficyt znaków drogowych? Owszem znak informacyjny jest ustawiony tak, że widzą go tylko kierowcy przejeżdżający ul. Witoroska. Największe natężenie ruchu jest w godz. 6.30 – 9.00 ,właśnie w tym czasie dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 3 idą na zajęcia w tumanach żrącego ,toksycznego kurzu ,który powstał i zalega ulicę np. z docinania kostki brukowej czy też wylewki betonowej. Niestety nie ma ustawionych znaków drogowych ograniczających prędkość, więc dla kierowców jest dowolna. Powstała sytuacja powoduje zagrożenie utraty zdrowia , nie tylko uczniom , ale również mieszkańcom ulicy Zielonej ,a także wszystkim osobom poruszającym się ww. ulicą. Proszę o odpowiedź pod moim wpisem .

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców