Usterka
W realizacji
Dzień dobry, Przy ul. Józefa Beka 4 znajduje się pas zieleni odgradzający parking bloku od jezdni, rosną tam drzewa, krzewy, niestety od kilku miesięcy są systematycznie niszczone. Część została zniszczona przy budowie jezdni przy ul. Wereszki, zaś przedstawiony fragment tego pasa jest systematycznie niszczony przez jednego mieszkańca bloku przy ul. Beka 4. Wyciął on część zieleni aby parkować tam swoja przyczepkę (LB91278), zaś pas wykorzystuje jako wjazd na parking. Parkuje tam tylko ten samochód (LB78500), mieszkaniec ten zwiózł tam stare opony aby tylko jego, wyższe auto mogło zaparkować. Osoba ta zanieczyszcza też ten teren, przez wiele miesięcy przy jego przyczepce leżały połamane wiadra i kubły po farbie, które sam sprzątnąłem nie znosząc widoku śmieci pod oknem. Pas dalej jest zaśmiecany piachem który ów pan nawozi aby równiej jeździć po pasie zieleni. Jako sąsiad zwróciłem w dniu wczorajszym uwagę temu panu aby nie zaśmiecał i nie niszczył pasa zieleni, w odpowiedzi o mało nie zostałem potrącony stojąc przy tym pasie, kierowca wytłumaczył mi że nikt go nie będzie pouczał i dalej będzie tak robił. Wspomniany pas zieleni jest własnością UM Biała Podlaska. Proszę, o ile to możliwe o podjęcie interwencji w tej sprawie. Pozdrawiam

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.