Usterka
W realizacji
Nie działa lampa uliczna na ul. Jagodowej naprzeciw nr 15 od strony ul.Twardej'

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców