Usterka
W realizacji
W szczycie budynku przy ul. Sidorskiej 1 od strony CH SAS jest zanieczyszczony teren należący do Gminy Miejskiej. Porozrzucane śmieci, składowane są śmieci wielkogabarytowe

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców