Usterka
Ukończone
Dzień dobry, chciałam zglosić iż latarnia na ulicy Sidorskiej 149 ( z gniazdem bociana ) oraz jedna wczesniej w strone Białej, ciągle miga włacza sie i wyłącza, chcile sie pali pozniej znów nie
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców