Usterka
Ukończone
Cytuję :"Agonalny stan nawierzchni drogi od skrzyżowania z ul. Stacyjną do skrzydeł lotniska, my mieszkańcy osiedla cierpliwie znosiliśmy natężenie ruchu przez objazdy spowodowane budową wiaduktu, ale teraz..." Napisaliście że ukończone, a nic nie zrobiliście, czy wy macie nas mieszkańców za idiotów ? Panie Prezydencie zapraszamy za tory na ul. Łomaską. Dodam że nie ma tam już co lepić bo po waszym lepieniu 3 dni i znowu dziury szkoda czasu i pieniędzy
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców