Usterka
Ukończone
Dzięń dobry, proszę o naprawę nawierzchni ul. Krzywej na prostym odcinku ulicy od Pl. 3 Krzyży. Na tym odcinku jest kilka dość nieprzyjemnych dla kół samochodów dziur. Na zdjęciu (nie udalo się go ostatecznie dodać) widać wcześniejsze interwencje służb. Być może więcej dziur występuje na dalszym odcinku ul. Krzywej po skręcie w lewo i w prawo. Może warto byłoby pokusić się o remont całej nawierzchni ulicy, najlepiej połączony z budową chodnika. Osoby starsze, mamy z wózkami czułyby się bezpieczniej. Pozdrawiam.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców