Usterka
Ukończone
Proszę o naprawę zapadniętej jezdni i kilku ubytków na ul. Górnej w okolicach posesji 56-58 zapadnięcie jezdni i ubytki nawierzchni ,wystające gałęzie na pas drogowy i w okolicy posesji 73 i 76 ubytki w nawierzchni - dziury .
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców