Usterka
Ukończone
Posprzątane
21 grudnia 2021, 9:9
Przy przejściu z Parki Radziwiłła do pawilonu przy ul. Żurawiej nagromadziła się kupa śmieci.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.