Usterka
W realizacji
Dzień dobry. Chciałam zgłosić awarię latarni, która znajduje się przy adresie Kolonia Francuska 21B na posesji mieszkania nr 3. Z góry bardzo dziękuję za rozwiązane problemu. Dorota Hojda

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.