Usterka
Ukończone
Latarnia na rogu ulicy Sikorskiego naprzeciwko bloku nr 3 nie działa poprawnie. Oświetlenie zapala się i gaśnie co kilka minut.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.