Usterka
Ukończone
Proszę o dokonanie wymiany żarówki w latarni ulicznej znajdującej się na wysokości posesji przy ul. Sitnickiej 97.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.