Usterka
Ukończone
Na jednej z wysepek na ul. Warszawskiej nie pamiętam której gdzieś koło gazowni stoi odwrócony znak kierunkowy czyli biała strzałka na niebieskim tle.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.