Usterka
Ukończone
Ulica Damrosza (Północna część), która według budżetu w tym roku powinna być wykonana jest kompletnie zniszczona. W deszczowe dni nie da się po niej przejść pieszo a i samochodem nie jest lekko. Rzeczywiście jestremontowana jednak nie w całości. Została zniszczona remontem sąsiedniej ulicy Nartowskiego. Cały ciężki sprzęt koparki wywrotki etc jeździły w każdych warunkach pogodowych robiąc wiele dużych dziur. Proszę o wyjaśnienie sprawy i pociągnięcie wykonawcy do naprawy i wyrównania powierzchni.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.