Usterka
W realizacji
Poproszę o naprawę drogi na wysokości mojego domu ul Borowikowa 7. Ubytek w drodze był przyczyną uszkodzenia opony i felgi w moim samochodzie. Przyczyną uszkodzenia nawierzchni drogi były pracę remontowe sąsiadującej ulicy Lisiej i jeżdżący ciężki sprzęt drogowy.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.