Usterka
Ukończone
Szanowni Państwo! W dniu wczorajszym (09.09.2021) została "ulepszona" nawierzchnia gruntowego odcinka ulicy Ceglanej. Polegało to na wysypaniu ODPADÓW, tj. ziemi wymieszanej z gruzem rozbiórkowym, odpadami komunalnymi a nawet prętami zbrojeniowymi fi 6. Nie wiem co za GENIUSZ opracował tę technologię ale dzisiaj leży mnóstwo gruzu betonowego sporych rozmiarów utrudniającego przejście, przejazd wózkiem dziecięcym czy rowerem. Zapraszam Pana "Prezydęta" na przejażdżkę rowerową. Radnych Michalczuka I Potockiego także. Podobne technologie ulepszania dróg widzę ostatnio w TV i prasie na zdjęciach z okolic Kabulu bo w samej stolicy Afganistanu drogi są lepsze. ŻENADA.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.