Usterka
Ukończone
Informuję , że po dwukrotnej interwencji Straży Miejskiej do zarządcy terenu przy ul. Sokulskiej, zaśmiecone miejsca zostały uprzątnięte.
10 września 2018, 10:24
w przydrożnym rowie pełno śmieci, nikt tego nie sprząta do wielu miesięcy
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców

Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020