Usterka
Ukończone
Bardzo proszę o wycięcie starego, spróchniałego drzewa rosnącego w pasie chodnika na przeciwko kościoła NNMP przy ul Brzeskiej. Drzewo jest bezlistne, na pewno spróchniałe, przy większych porywach wiatru może grozić upadkiem.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.