Usterka
Ukończone
Na ulicy Zygmunta Augusta około 18.30 świecą latarnie a jest jeszcze widno. Około 3 rano gasną a przecież jest jeszcze ciemno.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.