Usterka
Ukończone
brak oświetlenia po obu stronach ulicy na skrzyżowaniu Podleśna/Łomaska
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.