Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Przebudowa ulicy Zielonej zostanie wykonana do końca tego roku.
2 września 2021, 10:47
W imieniu mieszkańców ulicy zielonej proszę o informację : czy i kiedy będzie przebudowana osiedlowa ulica zielona ? Obecnie jest wysokie natężenie ruchu na ww. ulicy , co powoduje utrudnienia i zagrożenie dla jej mieszkańców. Zbliża się rok szkolny nie chcemy po raz kolejny widzieć dzieci , które biegną na drugą stronę ulicy , uciekając przed samochodami poruszającymi się z nadmierną prędkością. Nadmierne natężenie ruchu utrudnia mieszkańcom wjazd czy wyjazd z posesji , a nawet przejście na drugą stronę ulicy, o otwarciu okna i wywietrzeniu mieszkania, nie ma mowy, ze względu na unoszący się kurz i smog . Nadmieniam ,że ww. ulicą osiedlową oprócz samochodów osobowych poruszają się BUS-y , samochody ciężarowe, autokary , a nawet TIR-y nie przestrzegając dozwolonej prędkości. Prosimy o interwencję.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.