Usterka
Ukończone
Wykrzywiony krawężnik w kierunku drogi i zapadnięta droga przez którą tworzą się ogromne kałużę. Nie zostało to ukończone tu gdzie powinno.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.