Usterka
Ukończone
zgl i zieleń uprzątnęły śmieci
21 grudnia 2021, 9:14
Plac Szkolny Dwór. Nie trzeba zdjęć ani długiego opisu wystarczy się przejść aby zauważyć jak wygląda ścisłe centrum miasta przy Placu Wolności. Dzikie wysypiska, chaszcze drzew rosnących byle gdzie. Śmieci na całym placu....
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.