Usterka
Ukończone
Witam, jest młodym mieszkańcem białej podlaski jak i mieszkańcem przy ul. Średniej, piszę z prośbą o remont drogi, droga nie była remontowana jaki i naprawiana od kilkudziesięciu lat, autem nie można normalnie jeździć tylko trzeba omijać doły wynikające z braku tak zwanej trilinki, chodnikiem nie mogą się poruszać matki z wózkiem dla dzieci. Gdy spada deszcz robią się ogromne kałużę na drodze pod domem mieszkańców gdy auta przejeżdżają cała woda wraz z brudem trafiają na tynk domu jak i domu, krawężniki są powykrzywiane pod kątem do ulicy. Nocą mieszkańcy muszą się poruszać uważnie jakby byli w górach, muszą uważać aby nie skręcili sobie kostek. Ulica jest umieszczona pomiędzy ul. Tysiąclecia a ul. Jana Pawła II natężenie jest duże. Mam nadziej że ktoś to przeczyta i zacznie coś z tym zrobić i podejmie decyzje o remoncie drogi.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.