Usterka
Ukończone
Na rogu ul. Armii Krajowej i Fieldorfa pod sklepem Aldi od pół roku leży znak drogowy uszkodzony
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.