Usterka
Ukończone
naprawiona 29.06.2021 r.
9 lipca 2021, 13:18
Nie działa latarnia na słupie nr 4
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców