Usterka
Ukończone
Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy psy które są wyprowadzane przez wolontariuszy nie powinny mieć założonych kagańców? I kolejna sprawa której nie da się zaakceptować to problem załatwiania się piesków wzdłuż ogrodzeń prywatnych posesji przy ul. OLSZOWEJ. Wolontariusze nie są wyposażeni w odpowiednie woreczki lub poprostu nie chcą sprzątać po psach. Wygodniej jest spacerować ulicą z pieskiem który załatwia się pod ogrodzeniem a przecież obok jest droga "stara Olszowa" wzdłuż ogrodzenia lotniska tam nie utrudniali by przejazdu aut a i odchody psów byłyby mniej uciążliwe. Proszę o poruszenie tematu. Pozdrawiam serdecznie Jan
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.