Usterka
Ukończone
Zgłaszam zarośnięty rów melioracyjny na ulicy Powstańców, pomiędzy działkami numer 2 i 4. Rów jest zarośnięty trawą i zapchany odpadami np. liśćmi i trawą. Wszystko to uniemożliwia odpływ wody z nawierzchni asfaltowej ulicy, co przy obecnej pogodzie znacznie utrudnia poruszanie się po ulicy, zarówno samochodom jak i pieszym. Proszę o interwencję.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.