Usterka
Poza uprawnieniami
Dzień dobry, Uprzejmie informuję, iż oświetlenie ronda przy PKP jest własnością PKP. Gmina Miejska Biała Podlaska nie jest właścicielem ani terenu, ani oświetlenia i nie może wydawać publicznych pieniędzy na terenach i infrastrukturze nie będących jej własnością. Niemniej jednak wysłaliśmy pismo do PKP o naprawę przedmiotowego oświetlenia.
25 maja 2021, 10:56
Po kilku zgłoszeniach do PGE i powiadomieniach do Urzędu dalej nie rozwiązano problemu z oświetleniem przy rondzie w okolicach PKP. W związku z wymianą oświetlenia przy Al.1000-lecia szkoda, że stare latarnie w tej okolicy nie zostały wymienione na LED-owe
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców