Usterka
Ukończone
bardzo proszę o skoszenie terenu należącego do gminy miejskiej Biała Podlaska. Jest wysyp kleszczy, w tym miejscu chodzą rodziny z małymi dzieci a moje psy miały już kilka kleszczy w tym roku, pomimo że nie wychodzą poza podwórko. Teren ten graniczy z naszą działką i poza ryzykiem kleszczy, nie koszona trawa zachwaszcza nasza. Problem z koszeniem tego terenu przez miasto zgłaszałam już rok temu.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.