Usterka
Ukończone
Rozbite szkło, metalowe elementy i brudno Pileckiego 32 na ulicy z kostki brukowej. Nie jest ona sprzątana. Leży szkło i inne śmieci.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.