Usterka
Ukończone
Ulica Terebelska 49a, uszkodzony wyjazd z miejskiego parkingu, ułożona tam kostka jest zużyta, powoduje to duże wyboje, oraz w trakcie opadów pojawiają się tam duże kałuże wody, które utrudniają przejście pieszym jak również wyjazd samochodem. Przechodzący piesi nie raz zostali ochlapani przez wyjeżdżające samochody, które wpadają w dziury w kostce które powstały z biegiem lat i brakiem bieżących napraw.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców