Usterka
Ukończone
Trawnik został odtworzony przez wykonawcę robót związanych z budową ronda na skrzyżowaniu DK2 z ul. Terebelską.
19 kwietnia 2021, 8:8
Na ulicy Terebelskiej 49a, podczas budowy ronda z DK2 został ustawiony drogowskaz z mapą objazdów, w grudniu tablica została wykopana, a trawnik został rozkopany, mamy kwiecień i nikt nie kwapi się aby poprawić zieleń przy parkingu.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.