Usterka
Ukończone
Przewrócony znak drogowy zalega dłuższy czas na końcu Al. Armii Krajowej przy sklepie Społem
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.