Usterka
Ukończone
Oświetlenie zostało naprawione.
31 marca 2021, 7:36
Przy wieczornym zapalaniu się latarni z jednej z nich przez okres ok. 40 minut lecą iskry, tak jakby było zwarcie. Uszkodzona latarni znajduje się przy bramie głównej przed wejściem do szkoły.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.