Usterka
Ukończone
Po oględzinach przeprowadzonych w dniu 13.04.2021 r. podjęta została decyzja o pozostawieniu drzewa z gatunku sosna pospolita rosnącego w ul. Kalinowej. W sezonie zimowym wykonana zostanie korekta korony polegająca na usunięciu dolnych gałęzi. Natomiast sprawa latarni (prawdopodobnie uszkodzonej)zgłoszona będzie do Rejonu Energetycznego w Białej Podlaskiej przez Wydział Dróg Urząd Miasta Biała Podlaska.
14 kwietnia 2021, 14:47
Na ulicy Kalinowej przy skrzyżowaniu z ulicą Sokulską, w pasie drogowym rośnie sosna która zasłania światło latarni. Skoro mamy na tej ulicy latarnie to niech światło dociera do większej części drogi niż jest to teraz.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.