Usterka
Ukończone
Na sadzenie nowych drzew nie ma miejsca z uwagi na zbyt małą odległość od krawędzi jezdni i istniejących sieci podziemnych.
13 kwietnia 2021, 8:43
Tak wyglądają kikuty starych dorodnych drzew w samym centrum miasta ściętych około 7 lat temu bez nasadzenia nowych w tym miejscu. Na przeciwko sklepu Sawko na Janowskiej oraz tak samo na przeciwko w okolicy Osjanu. Nie wygląda to estetycznie a jak wiadomo drzewa w centrum są potrzebne.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.