Usterka
Ukończone
Oświetlenie naprawione.
29 marca 2021, 13:30
nie działa oświetlenie na ul. Janowskiej oraz obwodnicy, zagrożenie podczas spacerów
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.