Usterka
Ukończone
Kolejny raz na ul. Ciasnej uszkodzone są stojaki na rowery przez nieprawidłowo parkujące tam samochody o każdej porze dnia.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.