Usterka
Ukończone
W dniu 16 marca 2021 r. firma ELMAT przekazała informację o naprawie oświetlenia.
17 marca 2021, 9:20
Po raz kolejny zgłaszam nie działające oświetlenie na obwodnicy od ul. Sitnickiej w stronę ul Terebelskiej, jest tam bardzo ciemno i niebezpiecznie zwłaszcza na przejściu dla pieszych. Zgłaszałam to już w ubiegłym tygodniu ale nadal awaria jest nie usunięta.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców