Usterka
Ukończone
naprawione
17 czerwca 2021, 7:54
Niedziałające oświetlenie uliczne przy zabudowaniach przy ul. Łomaskiej nr 131 i 152.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców