Usterka
Ukończone
W dniu 16 marca 2021 r. firma ELMAT przekazała informację o naprawie oświetlenia.
17 marca 2021, 9:21
ZGŁASZAM NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE NA UL.SITNICKIEJ WRAZ Z OBWODNICĄ, NA DRODZE DOJAZDOWEJ JEST CIEMNO, NIE ŚWIECĄ SŁUPY I STRACH JEST CHODZIĆ Z PSEM NA SPACER. NA OBWODNICY DUŻO SŁUPÓW NIE ŚWIECI. OD MIESIĄCA NIE MA INTERWENCJI I ŻADNEJ NAPRAWY. STWARZA TO ZAGROŻENIE.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców