Usterka
W realizacji
Przez długo działającą sygnalizację świetlną która to jest wyłączana dopiero po godzinie 22:00 na skrzyżowaniu ulic Al. Jana Pawła i Narutowicza tworzą się niepotrzebne zatory na tym skrzyżowaniu. Zdaniem nas okolicznych mieszkańców powinna być ona wyłączona wcześniej około godziny 20:00--21:00 gdyż już o tej porze ruch jest tam znikomy a włączona sygnalizacja tylko zakłóca płynność ruchu.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.