Usterka
Ukończone
W dniu 16 marca 2021 r. firma ELMAT przekazała informację o naprawie oświetlenia.
17 marca 2021, 9:21
Nie działa oświetlenie na drodze dojazdowej na wysokości ul. Sitnickiej jest to niebezpieczne podczas jazdy na rowerach i rolkach.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.